Zaufali nam


Segway w Krakowie 
Segway w Krakowie
   Kraków na Segwayu

Wypróbuj Segway dla zabawy i przekonaj się jak niezwykłym jest on pojazdem. Nasi pracownicy z przyjemnością pokażą trasę na której bezpiecznie sprawdzisz Segwaya
Cena wypożyczenia 30 min - 80zł, 60 min - 150 zł.

Usługa dostępna codziennie między 11 a 19.

ikonka  Segwaytour - Kraków na Segwayu

Segway tour - najbardziej niezwykły sposób na zwiedzanie Krakowa Jako pierwsi w Polsce oferujemy ten unikatowy i ekskluzywny sposób zwiedzania. Jest to jedyna w swoim rodzaju wycieczka z przewodnikiem podczas której każdy uczestnik porusza się futurystycznym pojazdem Segway po zabytkowych, brukowanych uliczkach Krakowa.

Aby wziąć udział w segwaytourze nie trzeba żadnych kwalifikacji, niezbędne szkolenie trwa zazwyczaj do dwóch minut.

Cena wycieczki 270 zł od osoby. Codziennie o godzinie 11.00
Prosimy o wcześniejsze rezerwacje mailowe lub telefoniczne.

ikonka   Segway tour - nocą

Magiczną atmosferę Starego Miasta najlepiej widać w nocy, kiedy to iluminacja budynków wydobywa z mroków to, na co nie zwrócimy uwagi w ciągu dnia. Nasza trasa jest tak zaplanowana byś zobaczył całe piękno nocnej Starówki w ciągu około godziny. Jazda oświetlonym Segwayem dostarczy Ci niezapomnianych przeżyć.

Wycieczka kosztuje 150 zł od osoby i rozpoczyna się ok. godziny 22. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje.

[rezerwuję ...]

ikonka    Segway - Wycieczki Korporacyjne

Segway toury - są również dostępne w rozmaitych innych miejscach jak ogrody, parki, zoo lub jako dowolne imprezy firmowe, jeśli zostaną odpowiednio wcześniej zarezerwowane.
Dysponujemy przewodnikami mówiącymi w wielu językach obcych, rezerwacji przewodnika w języku obcym należy dokonać na 7 dni przed imprezą.[rezerwuję ...]