Zaufali nam
Artyści
na SegwayachNa naszych segwayach jeździli między innymi:
- Joanna Liszowska,
- Rafał Bryndal,
- Marcin Daniec,
- Jerzy Kryszak,
- Krzysztof Skiba
- Marcin Prokop
- Janusz Radek

----------------------------

Segway w akcji

ikonka   Aktualności - gdzie można nas zobaczyć

ikonka  Wypożyczalnia Segwayów dla Firm

Cenisz sobie dobre relacje między Twoimi pracownikami oraz ich zadowolenie z pracy? Szukasz najlepsze j metody mobilizacji dla swojej załogi? Planujesz nową imprezę firmową? Mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie - Pojazd SEGWAY zaskoczy Twoich pracowników, pozostawi niezapomniane wrażenia a jednocześnie bezproblemowo zyska akceptację szefa.

ikonka  Segway tour - Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław na Segwayu

Segway tour - najbardziej niezwykły sposób na zwiedzanie Starego Miasta. Jako pierwsi w Polsce oferujemy ten unikatowy i ekskluzywny sposób zwiedzania. Jest to jedyna w swoim rodzaju wycieczka z przewodnikiem podczas której każdy uczestnik porusza się futurystycznym pojazdem Segway po zabytkowych, brukowanych uliczkach Miasta.


Aby wziąć udział w segwaytourze nie trzeba żadnych kwalifikacji, niezbędne szkolenie trwa zazwyczaj do dwóch minut.

Startujemy codziennie.
Cena wycieczki to 270zł od osoby.
Prosimy o wcześniejsze rezerwacje mailowe lub telefoniczne.

ikonka   Segway tour - nocą

Magiczną atmosferę Starego Miasta najlepiej widać w nocy, kiedy to iluminacja budynków wydobywa z mroków to, na co nie zwrócimy uwagi w ciągu dnia. Nasza trasa jest tak zaplanowana byś zobaczył całe piękno nocnej Starówki w ciągu około godziny. Jazda oświetlonym Segwayem dostarczy Ci niezapomnianych przeżyć.

Wycieczka kosztuje 150 zł od osoby i rozpoczyna się ok. godziny 22. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje.


[rezerwuję ...]

ikonka    Segway - Wycieczki Korporacyjne

Segway toury - są również dostępne w rozmaitych innych miejscach jak ogrody, parki, zoo lub jako dowolne imprezy firmowe, jeśli zostaną odpowiednio wcześniej zarezerwowane.
Dysponujemy przewodnikami mówiącymi w wielu językach obcych, rezerwacji przewodnika w języku obcym należy dokonać na 7 dni przed imprezą.


[rezerwuję ...]